جوانان ایرانی

  • تاریخ : ۱۲ام مرداد ۱۳۹۷

تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و استقلال Esteghlal در هفته دوم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به قضاوت Judgment بیژن حیدری به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت. رضا حبیب‌زاده (۲۳)، هرناندز (۱+۴۵) برای ذوب‌آهن و وریا غفوری (۴۳) و (۵۶) گل‌های استقلال را به ثمر رساند. ذوب‌آهن با این تساوی ۴ امتیازی و استقلال هم ۲ امتیازی شد.


حبیب‌زاده بازیکن ذوب‌‌آهن پس از گلزنی به دلیل برخورد پای وریا غفوری به شدت آسیب دید و راهی بیمارستان شد. وحید محمدزاده مدافع ذوب‌آهن در دقیقه ۷۴ از زمین بازی اخراج شد. همچنین داور به تعدادی زیادی از بازیکنان را با کارت زرد جریمه کرد. دانشگر بازیکن استقلال نیز در دقیقه ۱+۹۰ کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد.


ترکیب ذوب‌آهن: رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی، قاسم حدادی‌فر، محسن مسلمان (۷۶ – زبیر نیک‌نفس)، هرناندز(۸۱ – ابوذر صفرزاده)، رضا حبیب‌زاده (۲۹ – محمدرضا عباسی)، مهران درخشان‌مهر و میلاد فخرالدینی.


ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، فرشاد محمدی‌مهر، میلاد زکی‌پور، آرمین سهرابیان، پژمان منتظری، علی کریمی، محمد دانشگر، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی (۷۶ – رضا آذری)، وریا غفوری و روح‌الله باقری(۸۳ – اللهیار صیادمنش).


نیمه اول


دقیقه ۷: محمد نژاد مهدی در ضد حمله استقلالی‌ها توپ را با دست زد تا اولین اخطاری بازی لقب بگیرد.


دقیقه ۸: ضربه ایستگاهی وریا غفوری با برخورد به مدافعان از کنار دروازه راهی کرنر شد.


دقیقه ۱۰: محمد دانشگر مدافع استقلال با خطای شدید روی بازیکن ذوب‌آهن با کارت زرد بیژن حیدری جریمه شد.


دقیقه ۱۴: آرمین سهرابیان توپی را به محوطه جریمه ذوب‌آهن ارسال کرد و روح‌الله‌ باقری ضربه‌اش را زد که رشید مظاهری به خوبی توپ را دفع کرد.


دقیقه ۱۸: رضا حبیب‌زاده با خطا روی فرشاد محمدی‌مهر از داور کارت زرد گرفت.


دقیقه ۲۲: شوت از راه دور سیدمحمد حسینی را این بار مهدی رحمتی راهی کرنر کرد.


دقیقه ۲۳: ارسال حسینی به هرناندز رسید و می‌توانست دروازه استقلال را باز کند، اما باز هم رحمتی مانع باز شدن دروازه آبی‌پوشان شد.


دقیقه ۲۴: در ادامه، باز هم به سمت دروازه استقلال توپی ارسال شد که این بار حبیب‌زاده وارد دروازه کرد. زمانی که این بازیکن قصد داشت ضربه سر بزند، وریا غفوری ناخواسته ضربه‌‌ای به صورت او زد و این بازیکن به دلیل شدت جراحات وارد شده به بیمارستان منتقل شد.


دقیقه ۳۳: پرتاب اوت آرمین سهرابیان به محوطه جریمه ذوب‌آهن می‌توانست روح‌الله باقری را در موقعیت خوبی قرار دهد، اما مظاهری توپ را گرفت.


دقیقه ۴۳: پاس عرضی به روح‌الله باقری رسید که این بازیکن با چرخش عالی توپ را به وریا غفوری رساند و این بازیکن دروازه‌ مظاهری را باز کرد.


دقیقه ۴۵: شوت وریا غفوری این بار از بالای دروازه راهی اوت شد.


دقیقه ۱+۴۵: ضربه کرنر حسینی با خروج ناموفق مهدی رحمتی همراه بود و هرناندز برای بار دوم دروازه استقلال را باز کرد.


نیمه دوم


دقیقه ۵۳: شوت از راه دور حسینی را مهدی رحمتی راهی کرنر کرد. در ادامه هم ضربه را عباسی با سر زد که باز هم رحمتی گفت.


دقیقه ۵۶: نفوذ و سماجت آرمین سهرابیان توپ را به فرشید باقری رساند و این بازیکن در داخل محوطه جریمه به غفوری پاس داد و زننده گل اول استقلال پس از عبور از رشید مطاهری برای بار دوم موفق به باز شدن دروازه شد.


دقیقه ۵۸: استقلالی‌‌ها باز هم صاحب ضد حمله شدند که وحید محمدزاده روی روح‌الله باقری مرتکب خطا شد و داور این بار مدافع ذوب‌آهن را با کارت زرد جریمه کرد.


دقیقه ۵۹: ضربه ایستگاهی علی کریمی را مظاهری دفع کرد.


دقیقه ۶۰: این بار ذوب‌آهنی‌ها صاحب ضربه ایستگاهی شدند که توپ ارسالی محسن مسلمان را حسینی مهاجم ذوب‌آهن زد و توپ به بیرون رفت.


دقیقه ۷۱: پاسکاری استقلالی‌ها در نهایت به سهرابیان رسید که ضربه این بازیکن از بالای دروازه راهی اوت شد.


دقیقه ۷۴: وحید محمدزاده پشت محوطه جریمه روی روح‌الله باقری مرتکب خطا شد تا با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شود.


دقیقه ۷۵: این بار میلاد فخرالدینی از ذوب‌آهن در موقعیت ضد حمله قرار داشت که با خطای فرشاد محمدی مهر سرنگون شد. داور هم به مدافع – هافبک استقلال کارت زرد نشان داد.


دقیقه ۸۲: سانتر فرشاد محمدی‌مهر را روح‌الله باقری می‌توانست بزند، اما توپ روی سر او قرار نگرفت.


دقیقه ۸۳: آرمین سهرابیان هم به خاطر خطا روی بازیکن ذوب‌آهن از داور کارت زرد گرفت.


دقیقه ۸۵: در ادامه کارت زردهای بازی، این بار صیادمنش با خطایی که مرتکب شد، با کارت زرد جریمه شد.


دقیقه ۱+۹۰: دانشگر هم پس از خطا روی حسینی کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد.


دقیقه ۲+۹۰: ضربه میلاد فخرالدینی را مهدی رحمتی راهی کرنر کرد.