جوانان ایرانی

 • تاریخ : ۱۳ام مرداد ۱۳۹۷

قانون جذب و راز ؛ اگر شما هم با کلمه راز کنجار میروید حتما ادامه این مقاله را از جوانان ایرانی جوانان ایرانی بخوانید،این مقاله را من از داخل برخی از مقالات جک کانفیلد برای شما مینویسم و از زبان خود جک برای شما مینویسم.

آیا راز واقعی است؟

اگر با کار من آشنا هستید،میدانید که من معتقد به قانون جذب هستم.من حتی در فیلم و کتاب پیشگامانه،که جهان را به قانون جذب کردن به شیوهای عظیم معرفی کرد،حضور داشتم. همچنین چندین کتاب در مورد آن نوشته ام و قانون جذب به طور برجسته در اصول موفقیت و تمام برنامه های دیگری که ایجاد کرده ام،به نمایش در آمده است.

در طول سال ها شنیده ام که بسیاری از مردم میپرسند که آیا راز واقعی است یا نه!

امروز میخواهم به این سوال پاسخ دهم

قانون جذابیت بیان میکند که جهان به هر ارتعاشی که شما ارائه می‌کنید ، پاسخ می‌دهد و آنچه را که در حال ارتعاش هستید به شما می‌دهد. مهم نیست که برای تو خوب است یا نه. این تنها به لرزش شما پاسخ می‌دهد، چه عشق، شادی، فراوانی، کامیابی، یا اینکه آیا ترس، اضطراب، خشم و عصبانیت است یا نه .

اینکه من این راز را چگونه میدانم،واقعی است،بامن همراه باشید.

 • اول،من میدانم که راز واقعی است،چون من از آن برای رسیدن به خواسته هایم استفاده کرده ام و در بیشتر موارد،همه اهدافی که من در پیدا کردن موفقیت شگفت انگیز با بهترین سوپ مرغ برای مجموعه روح، ایجاد یک خانه زیبا، رسیدن به روابط، تعطیلات رویایی در سراسر جهان و یک شرکت موفق بوده ام.
 • دوم اینکه،من همچنین دیدم که فارغ التحصیلان آموزشی من از قانون جذب با موفقیت بزرگ استفاده میکنند.

سپاس گذاری از خدا

قدردانی از همه چیزهای که در زندگی دارید.

جو ویتاله داستان جالبی از کثیف بودن خونه و زندگی در یک آپارتمان قدیمی را تعریف میکرد.جو در حال خواندن کتابی درباره قانون جذب کردن بود که میگفت:” آنچه را که از آن ممنون هستید،بنویسید او گفت: ” چرا باید از آن سپاسگزار باشم؟ من در این آپارتمان مزخرف هستم.چگونه میتوانم سپاسگذار باشم.

اما بعد از فکر کمی فکر کردن جو گفتخوب من یک تکه کاغذ دارم،می توانم اهدافم را یادداشت کنم،من یک پاک کن دارممیتوانم باورهای محدود کنندم را محو کنم،من زندگی ام را دارم،من لباس دارم،من در کشوری هستم که غنی است و من آب سالمی میخورم.”

بعد از آن او شروع به نوشتن تمام چیزهایی کرد که میخواست داشته باشد،کامل نوشتو در عین ناباوری که حتی فکرش را هم نمیکرد در عرض یک سال از آن آپارتمان بیرون آمد،او در یک مکان شگفت‌انگیز بود،او داشت یک کتاب می نوشت.همه چیز به این دلیل تغییر کرد که او به پایین ضربه زد و او فکر کرد، بسیار خوب،حتی در وضع بد هم،من هنوز چیزی برای قدردانی از آن دارم.”

اگر در یخچال غذا دارید، اگر برق دارید، اگر آب دارید، بهتر از نصف مردم دنیا زندگی میکنید. بیش از نیمی از مردم جهان بیش از ۳ دلار در روز و در زندگی هزینه میکنند.

من افرادی را میشناسم که سالانه ۱۰۰،۰۰۰ دلار در می آورند که احساس میکنند فقیر هستند.اگر سالیانه ۱۰۰،۰۰۰ دلار در یک دهم از ۱ درصد در جهان درآمد داشته باشید.کمی زمان بگذارید و از زندگی خود شروع کنیدو سپاس گذار باشید چرا که نیمی از مردم در آرزوی این درآمد هستند که شما الان دارید.

برای قدم زدن در اطراف محیط خود زمان بگذارید و لیستی از تمام چیزهایی که شما میتوانید از آن تشکر کنید را تهیه کنید.

چیزهایی مثل:

 • فرشی که زیر پای شما هست و شما آن را دارید.
 • آب جاری
 • پنجره های تمیز.
 • گربه ای که دوستش دارید.
 • امکاناتی که شما در خانه خود دارید.
 • شما در یخچال غذا دارید.
 • شاید شما یک اتومبیل دارید.
 • شما در زمستان لباس های گرم دارید.
 • کفش دارید.

تمام چیزهایی که در اطراف شما وجود دارد این است که شما این هدیه را دارید که بیشتر مردم آن را ندارند.هر چی که هست،دقت کنید که بر روی آن تمرکز کنید.هر روز برای چند دقیقه نمایش کوچکی از قدردانی انجام دهید،مطمئن باشید و به من اعتماد کنید که نتایج بی نظیری بعد از یک مدت کوتاهی به سراغ شما می آید.

چگونه به مسائل در زندگی خود واکنش نشان میدهید؟

میخواهم به شما کمی تکلیف بدهم.ما درباره استفاده از آنچه که در حال حاضر دارید و آنچه در حال حاضر در زندگی خود تجربه میکنید صحبت کرده ایم. این واقعیت فعلی شماست.

همچنین توجه کنید که چگونه به چیزهایی مانند رویدادهای فعلی، اخبار، آنچه کارهای که مردم در دولت انجام میدهند،چه اتفاقی در بازار سهام می افتد،چه احساسی دارید زمانی که زمانی که حقوقتان را در حساب خود میبینید و اینکه آیا تیم ورزشی مورد علاقه شما برنده است یا نه.

 • واکنش عاطفی شما نسبت به همه اینها چیست؟
 • آیا این پذیرش آرام است؟
 • آیا این عشق بی چون و چرا است؟
 • آیا این خوشحالی است؟
 • صلح است؟
 • یا عصبانیت، ترس، ناامیدی و استعفای؟

راز مربوط به قانون جذب این است که وقتی نسبت به این حوادث خارجی واکنش نشان میدهید،به ارتعاشات منفی و مثبت شما پاسخ میدهد.بیشتر از چیزی که در حال لرزیدن است،شما را جذب میکند.

اگر از این خبر عصبانی شوید،چیزهای بیشتری را برای عصبانی شدن جذب خواهید کرد.اگر این موردی است که ممکن است بخواهید از تماشای اخبار خودداری کنید.به جای آن در فعالیت هایی شرکت کنید که شادی شما را به ارمغان می آورند.

فکر صلح و عشق را در نظر بگیرید…

در مورد افکاری که صلح و عشق را به ارمغان می آورد فکر کنید.یکی از مهم ترین چیزهایی که باید در زندگی تان تمرکز کنید،حفاظت از ارتعاشات مثبت خودتان است.

یکی از چیزهایی که من اغلب به دانشجویانم پیشنهاد میکنم،رفتن به یک برنامه ریزی ۳۰ روزه است.نه روزنامه، نه اخبار تلویزیون و رادیو، نه مجله، فقط به موسیقی مثبت گوش دهید،فقط کتاب های الهام بخش بخوانید و تنها فیلم های موفقیت و حس خوب را تماشا کنید. پس دقت کنید که چه احساسی دارید.من واقعا شما را تشویق میکنم که این کار را برای ۳۰ روز امتحان کنید.

اینها تنها چند مورد از قانون شگفت انگیز جذب و داستان های موفقیت هستند که ثابت میکنند که راز واقعا واقعی است.

در ادامه سری مقالات قانون جذب از جوانان ایرانی جوانان ایرانی بیشتر این قانون بی نظیر جذب کردن را برای شما باز میکنیم.امیدوارم از این مقاله هم خوشتان آمده باشد.