جوانان ایرانی

  • تاریخ : ۱ام مرداد ۱۳۹۷

اعضای این باند با اعلام شکایت چند نفر از مالباختگان در استان‌های گلستان و خراسان شمالی تحت تعقیب پلیس Police قرار گرفته بودند.


شاکی‌ها مدعی شدند سارقان به بهانه‌های مختلفی از جمله اینکه مأمور اداره برق یا یکی از همسایه‌های محل هستند که نیاز به کمک دارند به در خانه زنان تنها می‌رفتند و پس از ورود به خانه با تهدید چاقو و ضرب و جرح زنان طلاهایشان را سرقت Stealing می‌کردند.در شیوه دیگری اعضای این باند با کمین در مناطق خلوت زنان تنها را شناسایی کرده و در فرصت مناسبی به او حمله کرده و با تهدید چاقو طلاهایش را می‌دزدیدند.


در حالی که مدتها از آغاز تجسس‌های پلیسی برای به دام انداختن این دزدان می‌گذشت اما آنان کوچکترین سرنخی از خود برجا نمی‌گذاشتند تا اینکه نخستین اشتباه از سوی دزدان صورت گرفت.پلیس سرانجام در جریان بررسی‌های تخصصی خود توانست شماره پلاک خودروی سارقان را که توسط دوربین‌های مداربسته ثبت شده بود به دست آورد.


همین سرنخ کافی بود تا مأموران بسرعت مخفیگاه دزدان خشن را شناسایی و آنان را قبل از آنکه فرصت عکس العملی داشته باشند بازداشت کنند.اعضای این باند که ۴ مرد و یک زن هستند به جرایم خود اعتراف کرده و ۱۸ شاکی نیز شناسایی شدند. با صدور کیفرخواست متهمان پرونده برای رسیدگی‌های تکمیلی و صدور رأی به دادگاه کیفری استان گلستان ارسال شد.


عزیزپور قاضی Judge شعبه یک دادگاه کیفری استان گلستان درباره این پرونده گفت: این دزدان دراستان‌های گلستان و خراسان شمالی به بهانه اجاره کردن خانه، کمک به همسایه یا به‌عنوان مأمور اداره برق وارد مجتمع‌های مسکونی شده و با تهدید چاقو، طلای زنان را می‌دزدیدند و شگرد دیگر آنان غافلگیر کردن زنان در خیابان‌های خلوت و سرقت طلاهای‌شان بود. نخستین جلسه رسیدگی به جرایم اعضای این باند در شعبه یک کیفری یک دادگستری گلستان برگزار شد و متهمان در انتظار صدور رأی هستند.


حسین خانی


اخبار اختصاصی سایت جوانان ایرانی را از دست ندهید:


تجاوز به ۱۰ زن و دختر جوان در برابر دوربین مخفی / شهرام دستگیر شد


فوری/ ترامپ ایران و روحانی را تهدید کرد


این دختر توسط شاه به شیخ نشین ها هدیه شد! +تصویر


۳ مرد و ۴ زن کودکان خیابانی را برای تجاوز خرید و فروش می کردند+عکس


چه بلایی سر معصومه و سمیرا در ویلا آمد / ۸ مرد به من رحم نکردند


ستوان کثیری را می شناسید؟ / او در ارس چه کرد؟! + جزییات


داماد قبل بله شنیدن از عروس اقرار وحشتناکی کرد + عکس


خانواده این آقای وکیل در خطر است! + تصویر


ماجرای کت و شلوار مارکدار معتادان خیابانی تهران!


این زن موهایش را تراشید تا همه را فریب دهد+ عکس


عروس باردار بخاطر دختر بودن نوزاد کتک خورد! / جنین مُرد!


پسر همسایه جذب زیبایی های زن مطلقه نشد و تاوان بدی داد! +عکس


مهین از خلوت های شاگرد مغازه با زنم گفت تا بامن دوست شود!


تکرار یک فاجعه این بار در تهران / مرد ی پسربچه ای را به خانه اش کشاند