جوانان ایرانی

  • تاریخ : ۱۷ام مهر ۱۳۹۷

به گزارش گروه ترجمه جوانان ایرانی،در حالی که کریستیانو رونالدو Ronaldo بواسطه اتهام فساد اخلاقی اش در آستانه اتفاقی وحشتناک و حتی پایان یافتن دوران حرفه ای فوتبال خود قرار گرفته بود طی اتفاقی ناباورانه تمام مدارک علیه او در در اداره پلیس Police گم شد!


خانواه آنیلی جز مشهورترین و بزرگ ترین سهامداران و باشگاه داران فوتبال محسوب می شوند که با ورودشان به دنیای افسانه های مافیا جزء ترسناک ترین ها و البته پر نفوذترین های جهان چه در مستطیل های سبز و یا خارج از آن شناخته می شوند! از ترور Assassination ادواردو روی به اسلام آورده توسط دشمنان این خانواده خاص، تا ماجرای کالچو پولی در یک دهه گذشته… همه و همه معماهایی هستند که در دل این خانواده سلطنتی ایتالیایی گنجانده شده اند و کارنامه ای راز آلود را برایشان ساخته اند.


در کشور ایتالیا محال است در اتفاقی خاص و گنگ نامی از خانواده آنیلی به میان نیاید! چرا که از اجداد آنها گرفته تا به امروز نسل به نسل نفوذ این خانواده قدرتمند در دل سیاستمداران و اقتصاد دانان و حتی مذهبیون واتیکان باعث شده است تا همه چیز از زیر نظرشان عبور کند! حتی مافیا هایی که برای نفس کشیدن و ادامه بقا به این خانواده آرام و جنتلمن باج می دهند.


در اتفاقی عجیب که در هفته های گذشته دنیای فوتبال را شوکه کرد، با علنی سازی اتهام تجاوز Rape کریستیانو رونالدو به یکی از مدل های آمریکایی، این ابرستاره پرتغالی بیانکونری ها زیر تیغ محکومیتی سنگین قرار گرفت تا دادستانی لاس وگاس ایالات متحده آمریکا او را به دادگاه فرا بخواند و شواهدش را دال بر فساد اخلاقی کریستیانو در اختیار رسانه ها بگذارد! شواهدی که در اداره پلیس مرکزی وگاس قرار داشت!


در این بازه زمانی، کمپانی EA SPORT به دلیل تخریب نشدن چهره شرکت خود و احتیاط در حمایت از ستاره متهم به فساد اخلاقی تصمیم گرفت تا تصویر کریستیانو را از کاور سری بازی های فیفا حذف کند تا به دنبال آن کمپانی نایکی نیز برای این ابر ستاره پرتغالی پیغام فسخ قرارداد را ارسال نماید؛ این تنها بخشی از فاجعه هایی بود که مورد به مورد برای رونالدو رقم می خورد، چرا که در حتی برند جیپ و آدیداس نیز در اعتراض به باشگاه یوونتوس خواستار به تعلیق درآوردن این ستاره شدند تا فرناندو سانتوس نیز از هزاران کیلومتر دورتر رونالدو را به کمک مدیران فدراسیون پرتغال، از حضور در اردو های تیم ملی محروم کند و دنیا بر علیه کریستیانو بایستد!


در این شرایط بود که به اجبار خانواده آنیلی دست به کار شد و رسما از قدرت و نفوذ خود به کمک مافیای پشت پرده، در شهر وگاس گرد و خاکی عظیم به پا کرد تا شب گذشته پلیس مرکزی این شهر طی اعلام خبری فوری و باور نکردنی مدعی شود تمامی مدارک و شواهد تجاوز به مدل ساکن این شهر توسط رونالدو مفقود شده است و دیگر هیچ شواهدی علیه این ابر ستاره پرتغالی وجود ندارد!


مگر می شود پدرخوانده ای چون آنیلی را بر بالین خود داشت و اینچنین تحت فشار بود؟! احتمالا کریستیانو تا به پیش از این روز بر این باور بود که فلورنتینو پرز پر نفوذ ترین مرد دنیای فوتبال است! اما حالا رونالدو می تواند باور کند که با آنیلی حتی می توان فساد اخلاقی اش را پنهان کند و حتی در جرایم سازمان یافته نیز مشارکت داشته باشد و در آخر دست در دست مافیا برای دوران بازنشستگی اش تجارتی خاص را به راه بیاندازد! احتمالا حالا EA SPORT و یا نایکی و فدراسیون فوتبال پرتغال از او عذرخواهی کنند! اما دیگر کریستیانو به آنها نیازی ندارد، چرا که دستان آنیلی بر شانه اوست و مافیا دستانش را گرفته است!


اخبار اختصاصی سایت جوانان ایرانی را از دست ندهید:


رقص یک مرد با چادر در صحنه سرقت بزرگ!+فیلم


راز موی سر ۲۰ زن در کیسه زباله خونین چه بود؟! + عکس


جزئیات قتل جمال خاشقجی از زبان پسرش / نمیدانستم خدیجه زن پدرم است


فیل سواری زن ترامپ حاشیه ساز شد+عکس


بیسکوئیت یک میلیون دلاری در دست مرد خوش شانس+عکس


دردسر ازدواج با پسری که ۱۰ سال کوچکتر بود+ عکس


مرگ تلخ هانیه ۷ ساله به خاطر اشتباه پرسنل بیمارستان دزفول


پررویی مدیرعامل سکه ثامن در تحقیقات پلیسى + عکس و فیلم


اصلاح صورت هنگام رانندگی حادثه ساز شد! + فیلم


ترامپ مرد ایده آلی برای همخوابی با یک زن نیست ! + عکس


تجاوز پدر به دختر ۱۳ ساله اش / در مسافرخانه ای در تهران رخ داد + عکس


خودکشی دکتر جراح ارتوپد در ویلای شمال / همه چیز از درخواست میترا شروع شد !


تجاوز پدربزرگ ۹۰ ساله به نوه ۱۳ ساله اش / وقتی خواب بود سراغش رفتم و …+عکس