جوانان ایرانی

  • تاریخ : ۱۱ام شهریور ۱۳۹۷

مدتی قبل مأموران پلیس Police در تماس با بازپرس کشیک قتل Murder پایتخت اعلام کردند مقداری استخوان و جمجمه در حیاط یک خانه تجاری ـ مسکونی در جردن کشف شده است.


با اعلام این خبر محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در محل اعلام خبر حاضر شدند.


بررسی اولیه نشان داد مِلکی که استخوان و جمجمه انسانی در آن کشف شده، ملکی تجاری ـ مسکونی و در اختیار فردی بوده که به علت بدهی بانک، مصادره شده و بانک پس از مزایده آن را در اختیار شخص دیگری قرار گرفته بود.


مالک نیز پس از دراختیار قرار گرفتن ملک، اقدام به بازسازی قسمتهایی از آن کرده و کارگران در حیاط آن مشغول بازسازی باغچه و خاکبرداری آن شده بودند که یکی از کارگران حین کار با مقداری استخوان و جمجه مواجه شده و پلیس در جریان قرار گرفته بود.


تحقیقات بیشتر نشان داد چند سال قبل در آنجا یک کارگر افغانستانی حین کار از ارتفاع سقوط Fall کرده و پس از آن ناپدید شده بود به همین خاطر کارآگاهان این احتمال را دادند که استخوانها مربوط به وی بوده باشد اما پس از بررسی بیشتر مشخص شد این کارگر پس از این حادثه Incident بهبود یافته و مدتی قبل به کشورش بازگشته است.


در نهایت استخوانهای مکشوفه برای بررسی بیشتر، تعیین جنسیت، علت مرگ و … با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره رمزگشایی این پرونده ادامه دارد.


اخبار اختصاصی سایت جوانان ایرانی را از دست ندهید:


پشت پرده واقعی ورود جنگنده اسرائیلی به آسمان ایران !


فاجعه در نزدیکی تهران / انفجار آتشفشان دماوند بزودی!


خانم بازیگر درگذشت + جزییات


زنم خائن بود سرش را بریدم! / با چشمان خودم دیدم! +عکس


تایید فساد مردان عراقی با زنان ایرانی در مشهد توسط یک مقام!


خانم مجری در برنامه زنده با چاقو به جان خود افتاد! +تصویر


تجاوز خونین پسر همسایه به شیلا ۱۱ ساله در اتاق خواب + عکس


سلفی بی شرمانه پرستاران با یک جسد +عکس


ناگفته های تلخ فریده از بی شرمی های پسرش


شیلا زن نیما بود اما از فرشاد بچه دار شد !


خودکشی عجیب زن تهرانی در شیان!