جوانان ایرانی

  • تاریخ : ۱۱ام مهر ۱۳۹۷

به گزارش اختصاصی خبرنگار جنایی جوانان ایرانی، روز ۲۵ آذر مال ‌سال‌۹۴ ، مأموران پلیس پایتخت در جریان قتل Murder یک زن و ۲ فرزندش در منطقه نعمت آباد قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس Police آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل در صحنه جرم Crime حاضر شدند.. جسد متعلق به آذر ۲۰‌ساله و دو پسر دو‌ساله و ۲۰‌ روزه به نام‌های آرمین و آرین بود که جسد انها داخل کمد دیواری یکی از اتاق‌ها و لابلای رختخواب‌ها پنهان شده بود.


با انتقال اجساد به پزشکی قانونی، مرد همسایه در توضیح به مأموران گفت: «چند روزی بوی تعفن داخل راه¬پله¬های ساختمان پیچیده بود اما هیچ کدام از همسایه¬ها علت آن را نمی دانستیم تا اینکه پی بردیم که زن همسایه و ۲ فرزندش به قتل رسیدند و شوهرش آذر نیز فرار Escape کرده است.


مرد همسایه در ادامه گفت: میثم معتاد Addicted به شیشه بود و هرازگاهی سر و صدای او را می شنیدیم. چند روز قبل نیز صدای فریادهای او را شنیدیم که داد می¬زد زن و بچه‌هایم را کشته‌ام، اما فکر کردیم به خاطر توهم مصرف شیشه است به همین خاطر اهمیتی ندادیم. حالا با دیدن اجساد احتمالا قاتل The Murderer خود میثم است.»


بعد از توضیحات مرد همسایه، شوهر زن جوان به عنوان مظنون پرونده تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه دو هفته بعد از حادثه Incident دستگیر شد.


مرد جوان بعد از انتقال به پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: مدتی بود که دوباره شروع به مصرف مواد کرده بودم و روز حادثه وقتی با همسرم به خاطر اختلافی که داشتیم درگیر شدم به خاطر توهم شیشه او را با شال خفه کردم سپس به سراغ فرزندانم رفته و آنها را نیز کشتم.


با اقرارهای متهم وی بعد از بازسازی صحنه جرم روانه زندان Prison شد و پرونده بعد از صدور کیفرخواست به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.


به این ترتیب پرونده صبح دیروز روی میز هئیت قضایی همان شعبه به ریاست قاضی Judge قربان-زاده قرار گرفت. ابتدای جلسه بعد از قرائت کیفرخواست از سوی نماینده دادستان، اولیای دم در جایگاه قرار گرفتند و درخواست قصاص کردند. سپس متهم در جایگاه قرار گرفت با اقرار جرمش در شرح ماجرا گفت : در یکی از روستاهای هشتگرد کرج با همسرم آشنا شدم و پنج‌سالی بود که با هم ازدواج کرده بودیم. قبل ازدواج اعتیاد داشتم و همه نوع موادی می‌کشیدم به همین خاطر ترک اعتیاد کار سختی بود، اما به ‌خاطر همسرم ترک کردم. اما مدتی بعد دوباره سمت مواد رفتم و این‌بار شیشه مصرف کردم.


وی افزود: زندگی خوبی داشتیم اما مشکلاتمان از روزی شروع شد که من به باجناقم بدهکار بودم و سر همین موضوع با همسرم دچار اختلاف شدیم.


متهم در ادامه گفت: باجناقم حرف های نامربوطی می زد تا اینکه یک روز به سراغش رفتم و با چاقو او را زخمی کردم که پس از دستگیری به پرداخت ۶۰ میلیون تومان محکوم شدم و ۱۴ میلیون تومان آن را پرداخت کردم اما مابقی آن را نداشتم تا پرداخت کنم و بر سر همین موضوع مادرزنم هر روز به خانه مان زنگ می زد و اختلافات من و همسرم بیشتر می شد.


متهم در خصوص قتل گفت: روز حادثه بار دیگر با همسرم درگیر شدم و بعد از آن شیشه کشیدم اما همسرم بیخیال ماجرا نبود تا اینکه در یک لحظه عصبانی شدم و با شال خفه اش کردم، بعد سراغ پسر بزرگترم رفتم، او داشت بازی می‌کرد که او را نیز خفه کردم سپس پسر کوچکترم که خواب بود را به قتل رساندم.


مرد جوان در خصوص درگیری با مرد همسایه و نحوه دستگیری¬اش گفت: «بعد از قتل پنجره‌ها را باز کردم و فریاد می‌زدم که همسر و فرزندانم را کشته‌ام، اما کسی باور نمی‌کرد. همان لحظه از توهم شیشه احساس کردم دزد The Thief وارد خانه همسایه شده، به همین خاطر به طبقه پایین رفتم و بعد از در زدن با همسایه‌ام درگیر شدم. به خاطر درگیری با همسایه به کلانتری رفتم و حتی آنجا هم به مأموران گفتم که همسر و فرزندانم را کشته‌ام، ولی آنها فکر می‌کردند از توهم شیشه این حرف‌ها را می‌زنم به همین دلیل به حرف‌هایم اهمیتی ندادند تا اینکه با کشف اجساد حقیقت معلوم شد.»


متهم در آخرین دفاعش گفت: از قتل همسر و فرزندانم پشیمانم و می‌خواهم هرچه زودتر اعدام execution شوم و به خانواده‌ام بپیوندم. حتی یکبار خواستم خودکشی Suicide کنم اما سراغ مواد رفتم و با کشیدن مواد بی¬خیال شدم.


بنا به این گزارش، در پایان هئیت قضایی وارد شور شد تا حکم نهایی را صادر کند.


اخبار اختصاصی سایت جوانان ایرانی را از دست ندهید:


این دانشمند هسته ای با آبروی ۱۵۰ دختر تهرانی و شهرستانی بازی کرد + گفتگو و عکس


دلار ۱۰ هزار تومان شد


هشدار نماینده آبادان :عراقی ها در ۲ روز ۷۰ میلیون تومان خرید می کنند


سقوط قیمت دلار ۳۰ نفر را به سکته انداخت !


این ۳ محکوم به اعدام را بهتر بشناسید +تصاویر


مرگ تلخ کارمند جوان برج مراقبت به خاطر نجات یک هواپیمای مسافربری + عکس


اصرار عجیب متین برای ازدواج با زنی که همسن مادرش است!


لحظه وحشتناک زنده زنده سوختن ۲ دختر مقابل چشم مادرشان + فیلم ۱۶+


نقشه مرموز مرد خسیس برای نپرداختن مهریه عروس خوش قلب + عکس


اعتراف باند حسین دماغ / آن ها به هر خیابان تهران می رفتند آسایش را می گرفتند + عکس


ضرب و شتم وحشیانه آزاده توسط شوهرش بخاطر حامله شدنش!


دستگیری دختران و پسران در استخر پارتی / نیوشا کیست؟


دومین ملکه زیبایی عراق هم تهدید به مرگ شد + عکس شیماء قاسم


۶ سال زندان برای محسن افشانی در پرونده حلما + عکس و حکم


اعدام به خاطر قتل پسر نخبه تهرانی / وقتی وارد خانه شدم او و دخترم تنها بودند !