جوانان ایرانی

  • تاریخ : ۳ام آذر ۱۳۹۷

به گزارش جوانان ایرانی، صبح امروز شنبه ۳ آذر ماه، پس از تجمع کارگران گروه ملی مقابل استانداری و حرکت به سمت چهار راه نادری، یگان ویژه نیروی انتظامی اهواز از ادامه حرکت آنها به مرکز شهر جلوگیری کرده و به سمت پل Bridge سفید و سپس استانداری هدایت شدند.


به گزارش ایلنا ، پس از مستقر شدن کارگران گروه ملی روبه روی استانداری، سرهنگ صفری، فرمانده نیروی انتظامی اهواز در بین کارگران حضور یافت و ضمن دعوت آنها به آرامش، گفت: غفوری، مدیر عامل گروه ملی فولاد مجوز فروش تولیدات خارج از بورس را از وزارت صنعت و معدن اخذ کرده و می‌تواند تا اطلاع ثانوی، محصولات خود را به هر کیفیت و کمیت در بازار Store آزاد به فروش برساند. تا بتواند کمبودها را جبران کند.


وی افزود: در بازدیدی که از کارخانه داشتیم حدود ۱۵۰ میلیارد کالای تولید شده وجود دارد که با فروش آنها می‌توانند ۳ ماه حقوق معوقه کارگران را تا پایان دی ماه پرداخت کنند.


صفری خاطرنشان کرد: تا ۱۰ آذر ماه یک ماه حقوق کارگران گروه ملی پرداخت خواهد شد.


وی ضمن درخواست همکاری از کارگران با مدیر عامل شرکت گروه ملی فولاد تا زمان فروش محصولات، تصریح کرد:صبح امروز در جلسه شورای معاونین استانداری که با حضور استاندار و فرماندار انجام شد بخشی از این دستور کار مربوط به مسئله گروه ملی بوده است.


فرمانده انتظامی اهواز تشریح کرد: در تماس تلفنی که دقایقی پیش با فرماندار اهواز داشتم تاکید کردند؛ کارگران روز دوشنبه صبح در کارخانه حضور پیدا کنند تا غفوری، مدیر عامل شرکت و جمعی از مسئولان توضیحات فنی‌تر و دقیق تری را ارائه دهند.


صفری ضمن تشکر از همکاری کارگران گروه ملی فولاد با نیروی انتظامی در خواست کرد و گفت: هر اعتراض و مطالبه‌ای دارید، مقابل استانداری توقف کرده و در سطح شهر حرکت نکنید و باعث رکود کار کاسبین، مشکلات ترافیکی برای خود و دیگران نشوید. ما در خدمت کارگران هستیم و خواسته های شما را به مسئولان ذیربط انتقال می‌دهیم.


اخبار ۲۴ ساعت گذشته جوانان ایرانی را از دست ندهید