جوانان ایرانی

  • تاریخ : ۲۴ام تیر ۱۳۹۷

ساعت ۱۵:۴۵ روز گذشته آتش‌سوزی در یک کارگاه در خیابان فدائیان اسلام، نرسیده به پل Bridge بعثت، خیابان فرزانه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران با توجه به اعلام محبوس شدن مالک کارگاه از سوی اطلاع‌دهندگان، بلافاصله زنگ ایستگاههای ۲۱ و ۱۳ را به صدا درآورد و نیروهای آتش‌نشانی را از دو مسیر مخالف رهسپار محل حادثه Incident کرد.


داود حقی؛ افسر آماده منطقه هشت عملیات آتش‌نشانی تهران که به اتفاق نیروها به محل حادثه اعزام شده بود، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در انتهای یک کوچه به طول حدود ۶۰ متر که کارگاه‌های تولید و انبار بلور و چینی قرار داشت، یک کارگاه دو طبقه درحال تعمیر و مرمت بود که به علت نامشخصی خودروی مالک این کارگاه دچار آتش‌سوزی شده بود.


وی تصریح کرد: گسترش آتش خودرو به اطراف و سرایت آن به یک دستگاه موتورسیکلت در مجاورت این خودرو باعث شد تا درِ خروجی کارگاه مسدود و مالک جوان داخل کارگاه گرفتار شود به نحوی که که قادر به خروج از این مکان نبود.


حقی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله علاوه بر ایمن کردن محل حادثه و قطع برق کارگاه، با استفاده از لوله‌های آبدهی وارد کارگاه شدند و همزمان با مهار و خاموش کردن این آتش‌سوزی، به جست‌وجوی طبقه بالا برای خارج کردن شخص گرفتار شده پرداختند.


این افسر آماده آتش‌نشانی افزود: پس از نجات این مرد جوان و بیرون آوردن وی از داخل دود و آتش، کنترل حریق و جلوگیری از سرایت آن به دیگر قسمتها، نیروهای آتش‌نشانی موفق شدند با مهار به موقع این حریق، ازبروز خسارت بیشتر به خودرو و همچنین پیشروی آتش به اطراف جلوگیری کنند.


بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت بروز این حادثه توسط کارشناس آتش‌نشانی منطقه در دست بررسی است.


13970424153546865147495010


اخبار اختصاصی سایت جوانان ایرانی را از دست ندهید:


با مسعود دوست صمیمی شوهرم همخوابی کردم، چون شوهرم با دوستم ارتباط داشت


تجاوز به یک زن زیبا در جنگل + عکس


تجاوز به دختر رقصنده در خانه مجردی + عکس


راز مریم فرجی چه بود؟! / نامزد سابق اعتراف کرد + عکس


حمید مظلومین کیست !؟ / بانک مرکزی به سلطان سکه سال ۹۲ دلار داد


وقتی چراغ اتاقم را روشن کردم پسرعمویم بدون لباس از زیر تختخواب بیرون آمد! + عکس


هزار جوان بخاطر ارسال یک ویدیو مجازات می شوند!


هشدار پلیس فتا به دختران زیبا / چه کسی از آن ها خواست تا برهنه شوند؟


مرگ دلخراش بازیکن فوتسال ایرانی+ عکس


چگونه ۱۱ مدیر دولتی پاداش نجومی گرفتند !؟ + جزئیات


جسد سوخته مریم فرجی پیدا شد + عکس


دستگیری زنی بخاطر در آغوش کشیدن خواننده مرد در کنسرت ! + عکس