جوانان ایرانی

  • تاریخ : ۱۹ام مرداد ۱۳۹۷

به گزارش گروه جنایی جوانان ایرانی، روز بیست وهفتم خرداد سال ۸۴ در پی یک درگیری خونین که در یکی از خیابان‌های ورامین بین چند پسر جوان رخ داد جوانی به نام رضا غرق در خون نقش بر زمین شد و ضارب به‌نام امیر که برترک یک موتور نشسته بود از محل جنایت Crime گریخت.

چهار روز بعد یکی از همراهان این ضارب دستگیر شد و در بازجویی به کارآگاهان گفت: من و امیر در مراسم عقدکنان یکی از دوستانمان شرکت کرده بودیم. درآنجا امیر مشروب مصرف کرد و در حال مستی با یکی از پسران جوان که از هم محلی‌هایمان بود حرفش شد وقتی از مراسم بیرون آمدیم امیر با رضا درگیر شد و با چاقویی که همراه داشت ضربه‌ای به او زد وفرار کرد.

با توجه به مدارک وشواهدی که در پرونده وجود داشت متهم به‌صورت غیابی در شعبه ۷۴سابق دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم شد.

امیر پس از فرار Escape پنج سال به‌صورت پنهانی در مشهد سکونت داشت که در همانجا ازدواج کرده وصاحب دو فرزند شده بود. او سپس به کنگاور کرمانشاه رفت و مدت ۷ سال نیز در آنجا ساکن شد تا اینکه از طریق بستگان دور خانواده مقتول شناسایی شد و سرانجام پس از دوازده سال فرار از سوی پلیس Police دستگیر شد.این متهم صبح دیروز بار دیگر در شعبه چهارم دادگاه کیفری به ریاست قاضی Judge اصغر عبداللهی و با حضورقاضی واعظی محاکمه شد اما به‌خاطرفوت پدر و مادر مقتول که اولیای دم پرونده بودند این بار مادربزرگ وخواهران وبرادران مقتول به‌عنوان شاکیان پرونده شناخته شدند اما چون از این اولیای دم هیچ تحقیقی به عمل نیامده بود این پرونده برای انجام تحقیقات به دادسرا ارجاع شد تا نواقص پرونده رفع شود.


اخبار اختصاصی سایت جوانان ایرانی را از دست ندهید:


پسر سخنگوی دولت با شکایت شوم زن جوان به دردسر افتاد! + عکس


دوست صمیمی زنم فقط با نگاه من تسلیم شد !


اعدام ۳ جوان شیطان صفت در زندان میناب


اقدام شوم فروشنده بی حیا با دختر بد لباس!


شرور معروف تهران چند روز قبل از عروسی با یک دختر، دوستش را کشت! + فیلم


داستان برادران حسینی به غیر از سیدمحمد


جنین پیرمرد بی حیا در شکم دختر ۱۳ ساله!


ماجرای اعتراف گیری از مائده هژبری + عکس


دختر ۱۵ ساله برای یک شب صیغه شد !


فیلم لحظه نبرد دلاورانه لشکر فاطمیون مقابل تروریست‌های داعش


ماجرای بلایی که سر تورج قنبرزاده آمد / کسی او را دیده است؟+ عکس


یک فاجعه / معلم خصوصی با ۲۲ دختر ۱۶ ساله چه کرد؟! + عکس


درخواست شیطانی دختر عموی عروس از تازه داماد